Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 284 25 93 Sabit: 0266 847 56 50
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Tanıtım Videosu
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

Ocaklara nasıl gidilir?
Krokilerin üstlerine tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

Dairelerimize ulaşabilmek için aşağıdaki krokiyi inceleyebilirsiniz:

 

TÜM İLLERDEN ULAŞIM ŞEKLİ:

Ocaklar beldesine Türkiye'nin her yerinden özel aracınızla rahatlıkla ulaşmak mümkündür. Aracınız yoksa Ankara, Eskişehir, Bursa, Çanakkale ve İzmir'den Erdek'e sürekli otobüs seferleri bulunmaktadır. Lütfen firmaları öğrenmek için buraya tıklayınız. Erdek otobüs garında inince aynı garda bekleyen minibüslerden "Ocaklar" yazılı minibüse binerek Ocaklar tatil köyüne ulaşabilirsiniz.

Bu minibüslerin kalkış ve çalışma saatleri kışın yarım saatte bir olup akşam saat 7'ye kadar, yazın ise kapasite dolunca kalkmakta olup gece saat 12'ye kadar hizmet vermektedirler. Erdek'teki bindiğiniz minibüsün kalkmasını beklemek istemezseniz ya da kalkan minibüsü kaçırırsanız bize haber verebilirsiniz. Valizlerinizi rahatça taşımaya da uygun Ford Connect marka aracımızla sizleri Erdek'ten alıp beldemize, dairenize ücretsiz getirmekteyiz.

Bandırma'dan Erdek'e getiren minibüsler ise gece saat 11'e kadar hizmet vermektedir. Beldede otobüs şubesi de bulunmaktadır. Ayrıca belde de internet cafeden kredi kartınızla İDO ya da otobüs bileti satın alabilirsiniz. Beldemiz İstanbul'a 360 km (Bursa üzerinden karayolu ile), Bursa'ya 126 km, Eskişehir'e 270 km, Ankara'ya 500 km, İzmir'e 280 km uzaklıktadır.

Aşağıdaki etkileşimli google haritamızı sürükleyerek, görüntüyü yakınlaştırarak detaylı inceleyebilirsiniz. Harita altındaki Google arama çubuğunda da aratıp özel araç ile beldemize geliş yollarını öğrenebilirsiniz:


Daha Büyük Haritayı Görüntüle

İstanbul'dan gelecekler için en rahat seyahat şekli ido hızlı feribotlardır. İstanbul'da oturan dostlarımız daha şanslılar. Çünkü İDO hızlı feribotlar ile yolunuz kısalmaktadır.

İDO HIZLI FERİBOT İLE
İSTANBUL'A SADECE 2 SAAT YOLCULUKLA!


Tatil yapılacak en güzel ve ekonomik yer olan Ocaklar tatil beldesine İstanbul'dan ulaşmak oldukça kolaydır. İstanbul'dan Bandırma'ya sürekli hızlı feribot ve Erdek'e otobüs seferleri yapılmaktadır. Yenikapı İdo iskelesi-Bandırma arası sadece 2 saatlik konforlu deniz yolculuğu ile Bandırma'ya ulaştıktan sonra Bandırma ve Ocaklar arasında 30 dakikalık otomobil veya minibüs yolculuğu ile beldemize varmak mümkündür.

erdek ido krokisi
İstanbul Yenikapı - Bandırma arasý
2 saatlik ido hızlı feribot yolculuğu ve...

bandirma erdek karayolu

Bandırma Erdek arası
30 dakikalık otomobil yolculuğu ile ulaşırsınız!
ido logo
erdek ido feribotu

İDO hızlı feribot seferlerini öğrenmek veya kredi kartınız ile internetten ido bileti satın alabilmek mümkündür. Ayrıca İDO mobil hizmete girmiştir. Telefonunuza ücretsiz yükleyebileceğiniz bu programla rezervasyon, sefer, satış vb. durumunu öğrenebilirsiniz. İDO yaz-kış tarife gün-saat sefer listesini görmek veya internetten bilet satın almak için www.ido.com.tr adresini ziyaret ediniz.
İdo Yenikapı, Bostancı, Kadıköy iskeleleri gişelerinden de bilet satın alınabilir. Veya telefon ile bilet satın almak mümkündür. İDO müşteri hizmetleri ile görüşüp
Yenikapı-Bandırma arası gidiş-geliş bilet satın alabilirsiniz.

İDO MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0212 444 44 36
- info@ido.com.tr

 

Şehirlerarası yolcu otobüsleri ile gelmek isterseniz:

Otobüs ile gelmek isteyen dostlarımız için İstanbul Erdek arası sürekli otobüs seferleri mevcuttur. Yolculuk 5 saat sürmektedir. Kamil Koç ve Metro Turizm otobüs firmalarının web sitelerinden Erdek otobüs seferlerini öğrenebilir ve kredi kartınızla "internetten otobüs bileti" satın alabilirsiniz. Bandırma ve Erdek'teki otobüs firmalarını öğrenmek için Erdek otogar telefonu: 266 835 23 01 Bandırma otogar telefon: 266 713 73 87

 

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!

Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50

Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.