Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

 


En iyi tatil tavsiyesi kiralık yazlıkta kalmak...

Yazlıklar bacasız sanayi turizm ekonomisinin ayrı bir aktörleridir. Tatil beldelerindeki kiralık yazlıklar otel, apart pansiyon ücretlerini pahalı bulan kesimler, aileler vb. için önemli bir seçenektir.

Tatilci, tatil bütçesine göre uygun fiyatla oda kiralayıp kendi evindeymiş gibi kalır. Yine kendi eviymiş gibi yemek, bulaşık, çamaşır, ütü, temizlik yapar. Böylece acente komisyon payı, acente bayi masrafı, otellerin açık büfe, temizlik vs. masrafları, personel maaşları, havuz giderleri, her şey dahil promosyon maliyet vs. kalemler ile konaklama ücretleri çok şişmez. Planlanan tatil bütçesi aşılmaz. Böylece ucuz konaklama ile daha uzun süreli tatil yapılır. Ayrıca kiralık yazlıklar beldenin ekonomisine de kazandırır, belediyenin yatırım bütçesi artar böylece beldenin altyapısının gelişmesini sağlarlar. Ülke ekonomisinin çarkının da dönmesini sağlarlar. Fazla dairelerin boş ve atıl kalmaktansa turizme kazandırılması sağlanır. Yurtiçi turizme ivme kazandırırlar. Yörelerin, yöre halkının tanınmasını sağlarlar. Kısaca bu devretatil sistemiyle herkesin rahat ve hesaplı tatil yapması sağlanır. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan "ikinci konutların turizm amaçlı işletme modelinin tespiti araştırması" bu konuda kaynak olabilir. Yazlık kiralamak, Türkiye çapında en çok Marmara bölgesinde, Balıkesir ilinde görülmektedir. Devretatil olarak çoğunlukla tek katlı, dubleks, apartman katı, villa, yazlık vb. konutlar kullanılmaktadır. Kiralama seçenekleri ise kiralık yazlık, sezonluk daire, sezonluk ev, sezonluk kiralık, sezonluk kiralık ev, sezonluk villa şeklinde gelen taleplere göre şekillenmektedir.

Erdek Ocaklar beldesinde müstakil daireler ile daire kiralama oldukça yaygındır. Bunlardan onurcan hem villa hem denize sıfır yazlık kiralık daireleri ile 8 yıldır hizmet vermektedir. Mayısta başlayıp eylül ayına kadar açıktır. Her sene üst üste gelen dostları bile bulunmaktadır. Siz de daire kiralayarak tatil yapmak istiyorsanız buradaki telefon numarasını arayarak fiyat alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz: 0532 284 25 93

iyi tatiller dileriz.

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.