Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz


Ocaklarda Tatil Farklıdır...

Eğlenceli, ekonomik ve kalitelidir. Her yönüyle bir başka tatil beldesidir. İnsan başka ne ister? Fotoğraflarımız herşeyi anlatıyor. Hangi fotoğrafı büyük görmek isterseniz resmin üzerine tıklayınız.

Tatil yörelerinde denize sıfır tatil yapmak en gözde konaklama oldu. Önümüzdeki yıllarda rağbet daha da artacak. Ancak deniz kenarında yapılaşma alanları daraldı. 1970'li yıllardan bu yana sahil yöreleri yerli ve yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi görmektedir. Bu ilgi ve talep, bir zamanlar balıkçı kasabası olan yerlerin keşfedilip belde olmasını sağladı. Deniz manzaralı ev almak, şezlong, şemsiye ücreti ödemeden denize girmek neredeyse imkansız hale geldi. Dolayısıyla denize sıfır yeni binamızı kiralayarak ailece ucuza tatil yapabilirsiniz. Tatil merkezlerinin çoğu yapılaşmasını tamamladı. Günümüzde deniz kenarında konaklama imkanı zorlaştı ve bunlarda da yer bulmak her geçen sene daha zor olmakta. Ancak deniz kenarında evde tatil yapmak hayal değil. Yukarıdaki fotoğraflarda gördüğünüz gibi tatil için bizi arayabilirsiniz: 0532 284 25 93 (Melek Cantimur)

Tatilde konaklama için çeşitli seçenekler mevcuttur. Bunlar tatil köyü, otel, pansiyon ve aparttır. Mutfağı, tuvaleti, banyosu, ve odaları olan bir dairenin kiralanma şekline "apart" diyoruz. Genellikle kalabalık olan aileler tercih ederler. Uygun fiyatlara tatil yörelerinde tatillerini geçirmek isteyen aileler ve kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilir. Bunun sebepleri şunlardır:

1- Rahatlık: Otellere oranla daha kalabalık olmaz. Her gün her saat yabancı kişiyle karşılaşmazsınız. Pansiyonlardan daha kaliteli olur. Evinizin sıcaklığı ve konforunu yaşarsınız. Kendi yemeğinizi bile yaparsınız.

2- Kendi mutfağınızda: Tatilciler, mutfağın daire içerisinde yer alması sayesinde yemekleri kendileri yaparlar. Böylece daha az masraf yapmış olurlar. Çünkü otellerdeki yemek ve açık büfeler konaklama maliyetini artırmaktadır. Yemekleri seçme şansınız da yoktur. Ancak kendi yerinizde ister kendiniz yapar ister dışarda yersiniz. Bu açıdan avantajlıdır.

3- Ucuz ve ekonomik bütçe: Bir apart dairesinin günlüğü örneğin kişi başı ortalama 80 lira gibi bir fiyattan başlar. Kiralayanlar da genellikle geniş aileler ya da arkadaş olan çiftlerdir. Yemek, havuz, personel masrafı gibi yan unsurların doğal olarak olmadığı için konaklama fiyatına yansıtılmadığı düşünülürse kişi başı olarak düşünüldüğünde oldukça hesaplı olduğu görülebilir. Dolayısıyla otel gibi pahalı tesisler yerine daha hesaplı konaklama imkanınız olur.

4- Esnek rezervasyon. Kişi sayısına göre yatak artırımı ya da azaltımı mümkün olur. Yine kişi sayısına bağlı olarak fiyat düşer ya da yükselir.

5- Hizmet avantajı. Çok konaklayan olmadığı için yakın ilgi görüp hizmet alırsınız. İdeal. Kalabalık aileler için en uygun seçenek. Daha kıymetli tatil geçirirsiniz.

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 
BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39

Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.