Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

 


Aşıklar beldesinde balayı tatili başkadır...

Özel günler Ocaklar tatil beldesinde daha güzel! Maviliğin büyülü dünyasından ayrılamayanlar için kendi halinde ocaklar beldesi. Belki ilk anda akla gelmeyen fakat unutulmaz bir balayı için cennet gibi ideal bir tatil köyü. Romantik bir akşam yemeği için club Gonia'da ya da sahil caddesindeki denize sıfır lokantalarda rezervasyon yapılabilir. Denizin batışını izlerken hayat arkadaşınızla birlikte Avşa adasında üretilen meşhur bortaçina şaraplarından da yudumlayın.

Rüyadan bile farksız olan Ocaklar köyü parke taşlı daracık sokakları, bozulmamış sevimli köy evleri, misafirperverliğiyle meşhur sıcakkanlı halkıyla kısaca tüm güzelliğiyle aşıkları karşılıyor. Kumsal, rahatlık, romantizm. Balayı tatilini ocaklar tatil beldesinde geçirecek olan çiftler bunları fazlasıyla yaşayacak...Kıyı şeridinin her noktası güzel. Özellikle kısıtlı bütçeye sahip ancak kaliteli balayı geçirmek isteyen çiftlerin tercihi olan ocaklar beldesi son yıllarda çok revaçta. Balayı tatilini unutulmaz bir masala dönüştürmek isteyen evli çiftler için seçenekler bitmez. Ocaklar'ın masmavi denizine dalmadan önce Kapıdağ yarımadasını arabayla gezmek gerek. Romantik manzaralar eşliğinde yapılacak bu seyahatta kıvrılan yol boyunca şirin köyler, keskin dönemeçler, ormanlı dağlar size keyifli bir gezinti yaşatacak. Bizden tavsiye olarak önce eşinize sürpriz yapın. Balayı odanızdaki yatağınızı gül yapraklarıyla kaplatabilir, köşelere mumlar koydurabilirsiniz. Ayrıca balkonda da başbaşa denizi ve güneşin batışını seyrederek şampanya içerek romantik ortamı yaratabilirsiniz. Yine balkonda eşinize romantik şiir okumayı unutmayın. Otel yönetimlerine beldeye gelmeden önce bu tür fikirlerinizi, talebinizi çekinmeden söyleyin. Böylece isterseniz balayı süitinizi en seksi hale çevirmeyi başarabilirsiniz. Ocaklar'daki balayınızda sıcak kumlar üzerinde iliklerinizi ısıtmayı, denizde ferahlamayı unutmayın. Ayrıca birlikte eğlenmenin tadını da çıkarabilirsiniz. İki kişilik kanoya ya da deniz bisikletine binebilirsiniz.

Beldemiz üstelik sadece yazın değil kışın da tüm güzellikleriyle aşıkları beklemektedir. Henüz düğün yapmadıysanız çok kapasiteli çay bahçeleri düğün salonu olarak dönüştürülmeye çok müsaittir. Üstelik deniz kenarında ve harika bir manzaraya sahip oldukları için muhteşem geçmektedir. Geceleri şıkır şıkır aydınlanan beldenin eğlencelerinin ritmine kendinizi kaptıracaksınız. Villa onurcan'da ise özel balkon, bahçe. Ağaçlı bahçe ve deniz manzaralı terasta tembellik yaparak düğünün tüm yorgunluğunu atmak mümkündür.

Kısaca ocaklar beldesi aşıklar için uygun bir tatil yeri olup balayı suiti bulunan oteller şunlardır: denizatı parıl otel, hotel benan, yasemin motel. Balayını otel yerine daha sakin yerlerde, ev rahatlığında geçirmek isteyenler için de beldede kiralık yazlık olanakları da bulunmaktadır. Ömür boyu mutluluklar dileriz.

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.