Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

 


Muhteşem manzaralarla offroad keyfi ...

Kapıdağ, muhteşem manzaralarıyla ve heyecanlı patika yollarıyla offroad meraklılarına ve enduro sevenlere 4x4 keyfi yaşamaya bekliyor.

Çevresi yaklaşık 100 km olan yarımadanın doğu yönünden offroad turuna başlamak istiyorsanız Bandırma'ya, batı yönünden tura başlamak istiyorsanız Erdek'e ulaşıp Kapıdağ Yarımadasını dolaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul'dan geliyorsanız ve enerjinizi asfalt yollarda harcamak istemiyorsanız Yenikapı İdo iskelesinden kalkan arabalı deniz otobüslerine aracınızla binip iki saatlik bir deniz yolculuğundan sonra Bandırma'da inebilirsiniz. Bu noktadan sonra isterseniz 20 km'lik (yarım saatlik) bir yolculuk ile Erdek'e ulaşabilirsiniz. Erdek'e gelirseniz sırası ile bölgenin popüler tatil merkezi Ocaklar beldesinden ve Narlı, İlhanköy Doğanlar, Turan, Ormanlı ,Ballıpınar, Çayağzı ,Çakıl, Karşıyaka , Tatlısu ve Aşağıyapıcı köylerinden geçerek sahil boyunca tüm yarımadayı dolaşmış olacaksınız. Son durağın Bandırma olduğu bu turda eğer yaz mevsimindeyseniz cennet gibi koylarda aracınızı park edip denize girmeyi unutmayın.

Eğer tura doğu yönünden başlayarak son durağınızın Erdek olmasını isterseniz Bandırma-Erdek yolununun yaklaşık 8. km sonrasında göreceğiniz Aşağıyapıcı-Tatlısu tabelasından devam ediniz. Yol çoğunlukla asfalttır ancak Turanlı Çayağzı arasında zaman zaman bozuk yollara da rastlayabilirsiniz. Ayrıca bu bölgede ve köylerde benzin istasyonu bulunmamaktadır. Dolayısıyla deponuzu Bandırma'da ya da Erdek'te mutlaka doldurmanızı ve yolculuğa tedbirli çıkmanızı öneririz. Ayrıca yola çıkmadan önce internetteki çeşitli offroad sitelerinde ve gruplarında detaylı bilgiler almanızı öneririz.

Mola vermek isteyenler tatil beldelerindeki denize sıfır kafelerde, kahvehanelerde, gazinolarda dinlenebilir. Konaklamak isteyenler ise çok uygun fiyatlarla Ocaklar tatil beldesindeki kiralık yazlık dairelerde, apart pansiyonlarda veya lüks istiyorsanız otellerde konaklayabilirsiniz. Ayrıca her çeşit yemek imkanları da bulunmakta olup gece canlı müzikli mekanlarda yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.