Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

 

BİNALARIMIZ VE
ÖZELLİKLERİ

%100
GERÇEK VE MONTAJSIZ


Güvenilir Emlakçılık...

Türkiye'de bazı ev sahipleri veya emlakçılar yalan-yanlış bilgilerle tatilci kiracı çekmeye çalışmaktadır. Örneğin bir evsahibi ya da emlakçı verdiği ilanda "denize sıfır" demekte ve bu ilanı gören tatilci ilgili pansiyona gittiğinde plaja 200 metre mesafede olduğunu hayalkırıklığı içinde görmektedir. Bu müşterinin bir daha uğramamasına ve yaşadığı yerdeki çevresini kötü bir şekilde eleştirerek uyarmasına yol açmaktadır. Ayrıca bu dürüst olmayan kişiler bölge insanı hakkındaki olumlu izlenimlere de zarar vermektedir. Sadece buzdolabı - yatak koyup "eşyalı" diyenler de vardır. Yine bitki-saksı olan köşeyi ya da ufak alanı "bahçeli" diyerek abartan sahibinden ilanları da mevcuttur.Yine "havuzlu" deyip bahçedeki çeşmeyi kastedenler, merkezde deyip aslında çok uzakta olanlar, yeni deyip çok eski binası olanlar vb. gibi doğru olmayan bilgiler içeren bu tür ilanlar turizm sektörüne ve ev pansiyonculuğuna en büyük zararı vermektedir. Dürüst ilan veren ev sahipleri - emlakçılar da etkilenmektedir.

Bu tür dürüst olmayan ilanlar yüzünden bazen fotoğrafların gerçek olup olmadığını soran tatilcilere rastlamaya başlamış bulunmaktayız. Binalarımızın fotoğrafları tarafımızdan çekilmiş olup montajsızdır ve bildirilen özellikleri doğrudur. Kiralık yazlık dairelerimiz eksiksiz olup boya - eşya sorunu vb. yoktur. Huzurlu ve sorunsuz bir tatil dileriz.

 

 

 

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.