Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz

 


Beldede Yaz Aşkı...

Yaz aşkları yaşamamış olan kimse var mı? Aşk ve flört durumları en çok yaz mevsiminde tavan yapar. Çünkü sıcak ve güzel havaların getirdiği çoşku ve özgürlükle hormonlar harekete geçer.

Aşk kimini plajda güneşlenirken kimini gece klübünde dans ederken bulur. Bu aşklardan bazıları kalıcı ya da geçici olabileceği gibi hepsinin ortak noktası getirdiği heyecan ile yapılan tatili bellekte unutulmaz kılmasıdır. Flört edilen kişiyle, sevgiliyle geçirilen tatilde birlikte yüzmek, muz - hamburger gibi su aktivitelerinde birlikte doyasıya eğlenmek, sevgiliyle bisikletlere binip sahil yolunda dolaşmak ya da disko mekanlarında kendinden geçmenin keyfi bir başkadır. Ayrıca ocaklar beldesi sunduğu harika manzaralar ile aşk dolu romantik bir tatil beldesidir. Özellikle sevilen insanla birlikte güneşin batışını kumsaldan seyretmek oldukça hoştur. Gençleri buluşturan eğlence mekanlarının da kaliteli ve seviyeli olması sayesinde Türkiye'nin her yerinden şehrinden bekarlar, gençler beldeye mutlaka uğramaktadır. Yaz mevsiminde edinilen aşk bazen evlilik ile sonuçlanarak mutlu biter bazen de tatilin bitmesi ile sevgiliden gözyaşları içinde otogardan ayrılarak hüzünlü bitebilir. Ancak biliyoruz ki aşıklar beldesi olan Ocaklara duyulan aşk ömür boyu devam eder ve kendisine duyulan aşkı karşılıksız bırakmaz. Çünkü Erdek Ocaklar tatil beldesi her yaz sezonunda tüm aşıklara kollarını açarak karşılık verir. :) Bu arada güzel bir sözü aktarmak istiyoruz: "Hiç bir şey vaat etmez aşk ama herşeyi içerir..."

Sizin de beldemizde yaşadığınız yaz aşkınızı varsa yazıp bize e-posta ile gönderin. Sitemizde yayınlayalım. Tatil anınız internette yayılıp ölümsüzleşsin. Şimdiden teşekkürler

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.