Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz


Tatil Yerlerinde Bayram Tatili

2011 yılı ramazan bayramı tatili 29 ağustos pazartesi arife günü olmak üzere salı, çarşamba, perşembe günü olacaktır. Ancak bayram tatili ile haftasonu arasında sıkışan "cuma" gününün resmi olarak tatil ilan edilmesi ile ve haftasonuyla birleştirilmesi ile 9 güne çıkacak. Hem Ocaklar beldesindeki turizm sektörü hem de çalışan kesimler kazanacaktır.

Ramazan, oruç vb. sebebiyle yaz tatili sezonunun en sıcak aylarından ağustos ayını deniz-kum-güneş ile geçiremeyen aileler bu bayram tatilini mutlaka değerlendirecektir. Eylül ayı okulların açılma ve işlerin artmaya başladığı bir dönem olduğu için bu bayram tatili çok önemli bir dinlenme, moral ve enerji kazanma fırsatı sağlayacaktır. Hem de tatilin 9 güne çıkarılıp uzatılması turizme çok önemli bir katkı sağlayacaktır. Türkiye'de özel sektörün önemli bir bölümü izin verme konusunda çok katı olduğundan bu tür bayram tatilleri çalışanlar için çok önemli bir fırsat olup tatil beldelerine koşuyorlar. Ayrıca eylül ayı yaz tatili için en güzel aylardan biridir. Aşırı sıcaklar yoktur. Denize rahatlıkla girilebilmektedir. Yaz sezonunun yoğunluğu yaşanmadığı için boş müstakil oda, daire, pansiyon, otel bulmak daha kolaydır. bAyrıca 2011-2012 eğitim öretim yılı 12 Eylül 2011 Pazartesi günü başlayıp bu tarihte okullar açılacağı için şeker bayramı tatili çocuklu aileler için de önemli bir fırsat olacaktır. Dolayısıla hükümetin cuma gününü resmi tatil ilan etmesi her yönüyle önemlidir. Cuma günü ne kadar erken tatil ilan edilirse rezervasyonlar da o derece erken başlayacaktır.

Bayram tatilinin uzatılmasının tembelliğe sebep olduğu, ekonomiyi zarara uğrattığı eleştirilerine ise katılmıyoruz. Çünkü Türkiye Avrupa'nın en az tatil yapan ülkesidir. O kadar ki Türkiye'de çalışanlar işten çıkarılma korkusundan dolayı "hastalık" izni bile isteyememekte ve kullanamamaktadırlar.

Ocaklar beldesi ramazan bayramı tatilinde de açık olup ilgi yoğundur. Bayram tatilini Ocaklar beldesinde geçirmek istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz: 0532 284 25 93Unutmadan bayramınızı tebrik eder, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar ve tatiller dileriz. :)

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.