Erdek Ocaklar tatil beldesi sezonluk haftalık aylık
Onurcan Müstakil Kiralık Daireler
Cep: 0532 2842593 Sabit: 0266 8475650 0216 3346239
>> Denize sıfır apart için tıklayın   >> Bahçeli villa için tıklayın   >> Dükkan-mağaza için tıklayın
Bookmark and Share
Sosyal Kartvizit
Ocaklar Beldesi
Kiralık Daireler
Rezervasyon - Fiyat
Ulaşım Şekilleri
Fotoğraflar Videolar
Konuk Defterimiz
Faydalı Bilgiler
Makaleler
Sponsorumuz


Tatilde 3E Dönemi!

Basın Bülteni - 01 Ağustos 2011, Pazartesi

Tatilde 3E Dönemi!

Hem kaliteli hem ekonomik tatil yapmak isteyenler için 3E formülü Erdek Ocaklar beldesinde. Tatil herkesin hakkı olup 3E (Ekonomik, Eğlenceli ve Ev Rahatlığında Tatil) ile tatil yapmayan kimse kalmıyor.

Tatile çıkmadan önce www.ocaklardatatil.com adresine uğramayı unutmayın! Doğa, deniz ve eğlence gibi tüm unsurları bir arada bulmanın mümkün olduğu Erdek ocaklar beldesinde apart ve ev pansiyonculuğunun ve müstakil kiralık daireler tatil bütçesi kısıtlı olup da kaliteli tatil yapmak isteyen ailelerin imdadına yetişiyor. Ringo, banana gibi su sporları, profesyonel DJl’li disko barları ile Bodrum, Çeşme gibi tatil yerlerinin eğlence olanaklarını aratmayan beldede canlı müzikli gazinolar çok uygun fiyatlarla yeme - içme imkanı sunuyor. Ayrıca çocuklar için lunapark, oyun alanları, playstation salonları bulunuyor. Ocaklar tatil beldesini ilk defa duyanlar için www.ocaklardatatil.com web sitesinde belde hakkında bir çok fotoğraf ve haber, makale güncel olarak tatilseverlere sunuluyor.

İDO İLE SADECE 2,5 SAAT YAKINLIKTA!

Özellikle İstanbul’daki sıcaklardan bunalan tatilseverler İstanbul’da ido Bostancı veya Yenikapı iskelelerinden bindikleri ido hızlı feribot ile iki saatte Bandırma’ya ulaşıyorlar. Bandırma iskelesinde indikten sonra 30 dakikalık özel otomobil veya minibüs yolculuğu ile Ocaklar beldesine varıyorlar. İDO web sitesinden online bilet rezervasyon ve satış işlemi yapılabiliyor: http://www.ido.com.tr

OCAKLAR RAMAZAN’DA DA AÇIK!

Tatilde “3E” ile olan ucuz konaklama fırsatı ramazan indirimleri sayesinde daha da ucuza geliyor. Ramazanda da açık olan beldede %50’ye bile varan indirimlerle ucuz tatil yapma imkanı sunuluyor. Arzu eden tatilciler için beldede alternatif islami tatil köyleri bile bulunuyor. Detaylı bilgi veya rezervasyon için: 0532 284 25 93 – 0266 847 56 50 www.ocaklardatatil.com

< Ocaklar beldesine geri dönmek için tıklayın

 

BU SAYFAYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDAKİ BUTONLARLA SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN! TEŞEKKÜRLER!


Rezervasyon: 0532 284 25 93 - 0266 847 56 50 - 0216 334 62 39
Sitemizdeki emek verilerek oluşturduğumuz fotoğrafları ve metinleri lütfen internet adresimizi kaynak göstererek alıntı yapınız. Bu site Google dostu olup Google kalite kurallarına uyarak yayın yapmaya dikkat etmektedir.